Edf paliwa sp z oo

BMW Seria 800

Off 16
BMW Seria 800
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

BMW 8

Ekskluzywne Coupe serii 800 zaprezentowane po raz pierwszy w 1989 roku, jest aktualnie najstarszym modelem marki BMW. Nie oznacza to wcale, że ten luksusowy pojazd odbiega w jakikolwiek sposób od współcześnie prezentowanych modeli, ponieważ zastosowane w nim rozwiązania techniczne nadal należą najnowocześniejszych zdobyczy techniki samochodowej.

Również jego nadwozie, zaprojektowane ponad 10 lat temu, nadal przy spotkaniu na drodze budzi emocje. Pojazd oferowany jest aktualnie w dwóch wersjach. Pierwsza z nich, 840Ci, wyposażona jest w silnik V8 o objętości 4,4 litra i mocy 286KM, może być wyposażony w 5-stopniową automatyczną lub 6-stopniową ręczną skrzynie biegów. Druga z wersji, oznaczona symbolem 850Ci napędzana jest ekskluzywnym silnikiem V12 stosowanym w limuzynie serii 700 oraz, o czym już wspominałem najnowszym modelu marki Rolls-Royce. Ze względu na wysoką cenę oraz ekskluzywny charakter BMW serii 800 jest najrzadziej spotykanym pojazdem tej marki.

Chociaż biorąc pod uwagę wszystkie aspekty techniczne i stylistyczne tego modelu to powinien on wieść prym wśród swoich konkurentów. Cena w pewien sposób działa odstraszająco, jest to jedyny mankament tego modelu.

Zobacz także inne wpisy o samochodach:

About the author / 

admin

Nasza nowa ankieta:

Czy podczas transportu mebli warto zamówić firmę przeprowadzkową do pomocy?

View Results

Loading ... Loading ...

Komentarze i opinie:

Motoryzacja:

  • Uprawnienia elektryczne

    Szkoły przygotowujące młodych ludzi w zawodach ściśle technicznych, przechodzą w tym roku istne oblężenie. Dzieje się tak, ponieważ świat i polska gospodarka potrzebuje coraz więcej fachowców. Młodzi ludzie chętnie wyjeżdżają za granicę, dlatego na rynku pracy zaczyna brakować specjalistów. Tworzy to wspaniałą możliwość dla osób, które mają uprawnienia elektryczne, ponieważ firmy gotowe są płacić coraz…

  • Wynajem busów – Sosnowiec

    Najmowanie busów Planowanie podróży jest zadaniem wieloetapowym. Sprawy komplikują się zwłaszcza wtedy, gdy pod naszą pieczą znajduje się wiele osób, nad którymi będzie trzeba zapanować, a co najgorsze – dla których będzie trzeba zaplanować całą logistykę wyjazdu. Jednym z najważniejszych elementów jest wynajem busów. Dla pokaźnego grona może się okazać, że jeden wóz transportowy nie…

Kategorie