Edf paliwa sp z oo Kraków

O CZYM WARTO PAMIĘTAĆ SPRZEDAJĄC SAMOCHÓD

Off 124
O CZYM WARTO PAMIĘTAĆ SPRZEDAJĄC SAMOCHÓD
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

motoryzacja (26)Jeśli masz zamiar sprzedać swój samochód pamiętaj, że nie opiera się to tylko na znalezieniu kupca i zainkasowaniu gotówki. By uniknąć ewentualnych przykrych konsekwencji musisz zadbać o parę kwestii. Jeśli sprzedasz swój samochód konieczna jest wizyta w wydziale komunikacji. Polskie prawo określa, że musisz do zrobić do 30 dni. Wiele kierowców zaniedbuje jednak ten obowiązek. I choć z tego tytułu nie wynikają żadne kary, Ty poświęć chwilę czasu i dokonaj tego. Kolejną formalnością jest udanie się do urzędu skarbowego i poinformowanie o sprzedaży samochodu. Nie musisz tego zrobić jedynie wtedy, gdy wartość sprzedaży jest poniżej 1000 zł. Pamiętaj także o poinformowaniu swojego ubezpieczyciela o zmianie właściciela samochodu. W Twojej gestii należy zakończenie umowy lub po ustaleniach z kupujących, przedłużenie. Jak sam widzisz, nie są to skomplikowane procedury. Chcąc uniknąć przykrych sytuacji zadbaj o to.

Zobacz także inne wpisy o samochodach:

About the author / 

admin

Nasza nowa ankieta:

Czy podczas transportu mebli warto zamówić firmę przeprowadzkową do pomocy?

View Results

Loading ... Loading ...

Komentarze i opinie:

Motoryzacja:

  • Busy do Holandi

    Praktyczny nowocześnie wyposażony oraz klimatyzowane busy do Holandii są w stanie zapewnić wszystkim podróżnym korzystającym z tej opcji podróży szybką i pewną podróż do tego uroczego kraju. Estetyczne wyposażenie wnętrza i komfortowe siedzenia będą w stanie zadowolić wiele osób decydujących się na wybór tego rodzaju opcji podróżowania. Wygoda podróży jest bez wątpienia szczególnie mocno ważnym…

  • Wynajem samochodów – Sosnowiec

    Wynajem samochodów służbowych Jeśli mamy firmę i nasi pracownicy dużo podróżują, warto pomyśleć na wynajmem długoterminowym samochodów. Długoterminowy wynajem samochodów, jest praktycznie tym samym co leasing samochodów. Płacimy ratę miesięczną za samochód, a w zamian możemy z niego korzystać, po skończonym wynajmie auto możemy zakupić, lub zwrócić do firmy. Jakie korzyści daje długoterminowy wynajem samochodów….

Kategorie